A040FL02 V2

| paneeli Malli | A040FL02 V2 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.0 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| A040FL02 V2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ATR-MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 87.84×49.776 mm |
| ääriviivat | 95.62×61.62 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 8S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on AUO A040FL02 V2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO A040FL02 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A040FL02 V2: n pdf-lomakkeessa tai AUO A040FL02 V2: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A040FL02 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO A040FL02 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A040FL02 V2: n pdf-lomakkeessa tai AUO A040FL02 V2: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A040FL02 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "A040FL02 V2"
- AUO A040FL02 V2
- A040FL02 V2-lomake
- A040FL02 V2-kuva
- A040FL02 V2 hinta
- A040FL02 V2-jakelija

